DZBANEK Z ZAPARZACZEM BARON 1,5L CZARNY
DZBANEK Z ZAPARZACZEM BARON 1,5L CZARNY
DZBANEK Z ZAPARZACZEM BARON 1,5L CZARNY
Cena:39.98PLN
Ilość: szt
:
Dzbanek z zaparzaczem Florina Baron 1,5 l – idealny do zielonej herbatki, i nie tylko.
Dzbanek z zaparzaczem Florina Baron, to idealne naczynie dla większego grona osób. Możesz zaparzyć w nim ogromną porcję ulubionej kawy lub herbaty, i nie musisz biegać do kuchni po dolewkę. Dzbanek będzie idealnym wyborem dla miłośników zielonej liściastej herbaty, ponieważ wszytko zostaje w sitku, zatem nie musisz się już martwić, że coś będzie pływało w Twoim napoju.
Zaparzacz do herbaty ma pojemność 1,5 l dodatkowo zaopatrzony jest w wygodny uchwyt, co ułatwi komfortowe przenoszenie naczynia wraz z zawartością. Dzbanek wykonany jest ze szkła boro krzemowego, jego klasyczny wygląd sprawia, że idealnie wkomponuje się w każdą zastawę stołową, bez znaczenia czy będą to wystawne imieniny czy grill na ogrodzie.
Naczynie jest na tyle trwałe, że może być myte w zmywarce bez obaw o uszkodzenie szkła. Sitko wykonane jest z materiału, który nie wchodzi w kontakt z napojami.
Copyright ⓒ by Lawinia.pl. Zdjęcia i materiały graficzne są własnością sklepu internetowego Lawinia.pl. Kopiowanie i powielanie zabronione.