ŚWIECA SOJOWA 170G TRUSKAWKA I POZIOMKA FLAGOLIEŚWIECA SOJOWA 170G TRUSKAWKA I POZIOMKA FLAGOLIEŚWIECA SOJOWA 170G TRUSKAWKA I POZIOMKA FLAGOLIE
ŚWIECA SOJOWA 170G TRUSKAWKA I POZIOMKA FLAGOLIE
ŚWIECA SOJOWA 170G TRUSKAWKA I POZIOMKA FLAGOLIE
ŚWIECA SOJOWA 170G TRUSKAWKA I POZIOMKA FLAGOLIE
Cena:54,99PLN
Ilość: szt
:
Świeca zapachowa do wnętrz o zapachu truskawki i poziomki, wykonana ze 100% naturalnego wosku sojowego. Wylana w lustrzanym słoiku z podwójnego szkła, zapakowana w ozdobny karton z tektury ekologicznej.

wosk: 100% naturalny wosk sojowy
zapach: truskawka i poziomka
czas palenia: około 36 godzin

Świeca zapachowa do wnętrz wykonana z naturalnego wosku sojowego, o świeżym, energetyzującym zapachu truskawek i poziomek. Zapach świecy jest na tyle intensywny, że samo zdjęcie wieczka wystarczy, aby w powietrzu unosił się jej delikatny zapach. Po zapaleniu, świeca pali się ładnym, stabilnym płomieniem (podwójny knot), a pomieszczenie wypełnia się znaczniej bardziej intensywnym i pełnym zapachem.
Świeca wykonana z naturalnych składników
Świeca wykonana jest z naturalnego i ekologicznego wosku sojowego. Starannie sprawdzamy pochodzenie wosku, dlatego mamy pewność, że jest on wolny od GMO i pestycydów, a nasza starannie dobrana kompozycja zapachowa pozbawiona jest zbędnych, sztucznych dodatków.
Świeca zapachowa TRUSKAWKA i POZIOMKA, to również piękne wykonanie. Lustrzany słoik z podwójnego szkła sprawia, że świeca postawiona w pomieszczeniu, nie tylko dodaje mu uroku, ale sama nabiera jego wizualnych cech. Produkt, który od nas otrzymujesz, jest starannie przemyślany i stworzony w trosce o Ciebie i twój zmysł estetyki.

Prezent dla Ciebie i Twoich najbliższych

Produkt, który od nas otrzymujesz, jest starannie przemyślany i stworzony w trosce o Ciebie, mając na uwadze nie tylko zmysły zapachowe, ale również względy estetyczne. Lustrzany słoik z podwójnego szkła sprawia, że świeca postawiona w pomieszczeniu, nie tylko dodaje mu uroku, ale sama nabiera jego wizualnych cech.
Ekologiczne, tekturowe pudełko przypomina, z jakim produktem mamy do czynienia, a tłoczone logo i minimalistyczny nadruk dopełnia całości, tworząc przyjemny dla oka obrazek. Tak zapakowana świeca to prezent idealny na wszelkiego rodzaju parapetówki, imprezy okolicznościowe i jako podarunek dla bliskich osób. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawić taki prezent samemu sobie!